تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - پای شعارهای یاحسین و یازهرا ایستاده‌ایم
جاوا وب
تاریخ : یکشنبه 25 فروردین 1392 | 03:13 ب.ظ | نویسنده : سعید 7
با برنامه پیشنهادی سپاهان حق استقلال پایمال می‌شود
ماجدی:پای شعارهای یاحسین و یازهرا ایستاده‌ایم/الهلالی‌ها گزافه‌گویی می‌کنند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شعارهای طرفداران استقلال سیاسی نبود و پای شعارهای یا حسین(ع) و یا زهرا (س) ایستاده‌ایم.

خبرگزاری فارس: ماجدی:پای شعارهای یاحسین و یازهرا ایستاده‌ایم/الهلالی‌ها گزافه‌گویی می‌کنند


  میرشاد ماجدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی، در خصوص اینکه مدیر عامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه به سازمان لیگ خواستار تغییر برنامه دو هفته پایانی لیگ شده است اظهار داشت: اگر مبنا به تغییر بود باید برنامه هفته سی و یکم و سی و دوم تغییر می کرد. حالا که از این به بعد بازی ها با فاصله 6 روز برگزار می شود که نباید برنامه را تغییر داد.

وی افزود: ما هر چه آن زمان گفتیم لیگ باید تعطیل شود هیچکس به حرف ما گوش نمی کرد. اتفاقا اعتقاد دارم اینگونه حق استقلال پایمال می شود. در این 4 هفته اخیر پرفشارترین برنامه بازی ها را پشت سر گذاشتیم و علیرغم بازی‌های لیگ قهرمانان، در فاصله سه روز بازی کردیم. اگر مبنا به تغییر بود باید همان موقع برنامه تغییر می کرد که ما به مشکل نخوریم.

سرپرست تیم استقلال در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به محرومیت برهانی نیز گفت: ما قصد داشتیم به این تصمیم اعتراض کنیم اما به ما اعلام شد هیچگونه حق اعتراض نداریم. ما به دنبال بخشش برهانی بودیم و مدعی هستیم 3 جلسه محرومیت خارج از عرف فوتبال بود.

ماجدی در ادامه گفت و گو با فارس، در خصوص حضور تماشاگران استقلال در بازی با سپاهان گفت: از بازگشت آنها خوشحال هستیم اما از آنها می خواهیم که دیگر به داخل زمین اشیا پرتاب نکنند. البته جالب است که تاکنون در بازی های لیگ چنین اتفاقی نیفتاده و فقط در بازی های برون مرزی به درون زمین نارنجک پرتاب شده که این مسئله جای بررسی دارد.

وی در خصوص ادعاهای مسئولان باشگاه الهلال عربستان و همچنین اظهار نظر کفاشیان گفت: خود مسولان الهلال می دانند مشکل از کجا آغاز شد و مشکل آنها چیست. حتی فهد مدیر اجرایی این باشگاه می داند که کجا دچار اشتباه شده و با این صحبتها می خواهند ورق را برگردانند.

ماجدی تاکید کرد: نمی دانم رئیس باشگاه الهلال که در تهران حضور نداشته چگونه این حرف ها را مطرح کرده است. آقایان چطور یادشان افتاده بعد از چند روز این حرف ها را بزنند؟ ایران و ایرانی هر چه دارد از خدا و رسول خدا دارد و اگر شعار یاحسین (ع) و یا زهرا ( س) سر می دهد پای آن خواهد ایستاد. شعار های ما اعتقادات قلبی ایرانی ها است و ربطی به سیاست و این حرف ها ندارد.

سرپرست استقلال ادامه داد: مگر الهلالی ها ما را از پاویون سیاسی عبور دادند که حالا این حرف ها را می زنند؟ آنها اعضای تیم ما را از یک گیت رد کردند و همین موضوع باعث تاخیر و معطلی ما شد. فکر می کنم بحث آب معدنی هم گزافه گویی آنها است زیرا هر شهروندی این روزها حتی در خانه اش هم از آب معدنی استفاده می کند. ما با وجود سختی هایی که برای باشگاه وجود داشت هتل آزادی که یکی از بهترین هتل های ایران است را انتخاب کردیم و در اختیار آنها گذاشتیم.

وی در پایان گفت: نمی دانم چرا آنها تا قبل از بازی و درون زمین مسموم نشده بودند اما حالا که از اینجا رفته اند این حرف ها را مطرح می کنند. فقط این را بگویم آنها با این صحبت ها راه به جایی نخواهند برد.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات