تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - فتح‌الله‌زاده: همزمانی هفته‌های پایانی لیگ هیچ‌جای قانون نوشته نشده است
جاوا وب
رحیمی: چرا دو هفته پایانی لیگ همزمان نیست؟
فتح‌الله‌زاده: همزمانی هفته‌های پایانی لیگ هیچ‌جای قانون نوشته نشده است

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مسابقات دو هفته آخر همزمان باشد بهتر است، اما هیچ‌جای قانون نوشته نشده که حتما باید این‌طور باشد.

خبرگزاری فارس: فتح‌الله‌زاده: همزمانی هفته‌های پایانی لیگ هیچ‌جای قانون نوشته نشده است

علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان که روی خط تلفنی برنامه ۹۰ حاضر شده بود، گفت: همیشه 2 هفته آخر لیگ همزمان برگزار شده است و در 20 سال اخیر هم اینچنین بوده است. در همه جای دنیا اینگونه است. چرا امسال همزمان نیست؟ در برنامه‌ریزی لیگ اشکال وجود دارد.

وی ادامه داد: چرا اینهمه به خاطر تیم ملی بازی‌های لیگ را تعطیل کردند؟ ما قبل از بازی استقلال - فولاد در فینال جام حذفی شرکت نمی‌کنیم چون اگر پرسپولیس را ببریم، فولاد به طور اتوماتیک‌ وار سهمیه چهارم آسیا را کسب می‌کند و دیگر انگیزه‌ای برای جنگیدن مقابل استقلال در لیگ ندارد و ما ضرر می‌کنیم. پیشنهاد می‌کنم دو هفته آخر همزمان باشد و فینال جام حذفی هم 20 اردیبهشت برگزار شود.

فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال نیز راجع به این موضوع گفت: 2هفته آخر همزمان باشد بهتر است اما قانون نیست و وحی منزل هم نیست چون هیچ جای قانون لیگ چنین چیزی نوشته نشده است.

وی ادامه داد: این برنامه‌ریزی به ما هم فشار آورده است. در لیگ قهرمانان آسیا هم که از لیگ ما بالاتر است بازی‌ها همزمان نیست.

در ادامه تاج سرپرست سازمان لیگ فوتبال نیز روی خط تلفنی حاضر شد و گفت: اگر 20 اردیبهشت لیگ تمام نشود هم تیم ملی ضربه می‌خورد و هم با ماه رمضان تداخل پیدا می‌کنیم. طبق قانون نیز جام حذفی باید زودتر از لیگ تمام شود. از کی‌روش خواسته‌ایم برنامه کامل لیگ را اعلام کند تا برنامه کامل مسابقات جام حذفی و لیگ را در سال آینده اعلام کنیم.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات