تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - عرب: ۸۰ درصد بازی دست استقلال بود
جاوا وب
تاریخ : سه شنبه 27 فروردین 1392 | 10:41 ب.ظ | نویسنده : سعید 7
عرب: ۸۰ درصد بازی دست استقلال بود/ قول می‌دهم قهرمان شویم

معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: به گفته آمار و کسانی که بازی را دیدند، ۸۰ درصد بازی دست استقلال بود و حیف شد که نبردیم.

خبرگزاری فارس: عرب: ۸۰ درصد بازی دست استقلال بود/ قول می‌دهم قهرمان شویم


امیر عرب در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد تساوی روز گذشته تیم‌های استقلال و سپاهان در لیگ برتر اظهار داشت: من روز گذشته در ورزشگاه حضور داشتم و به نجف‌نژاد و شهریاری دو عضو هیئت مدیره باشگاه گفتم که وقتی حریف استقلال 10 نفره می‌شود، استقلال نمی‌تواند از این شرایط استفاده کند و این هم چند دلیل دارد. یکی اینکه بازی‌ها خیلی حساس است و استرس به بازیکنان وارد می‌شود. در بازی قبل مقابل سپاهان هم همین اتفاق رخ داد و بچه‌ها چون دلهره داشتند نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

وی در مورد ناراحتی امیر قلعه‌نویی از فرزاد حاتمی و آرش برهانی تصریح کرد: ناراحتی او بجاست. وقتی در یک بازی 8 موقعیت صددرصد گل از دست می‌رود طبیعی است که سرمربی ناراحت باشد. به گفته آمار و کسانی که بازی را دیدند، 80 درصد بازی دست استقلال بود و حیف شد که نبردیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال در مورد اینکه فرزاد حاتمی و امیرحسین صادقی حق شرکت در تمرینات را ندارند، خاطرنشان کرد: ناراحتی قلعه‌نویی از حاتمی بجاست چون فرزاد در آخرین تمرین قبل از بازی یکی از بهترین‌ها بود اما برابر سپاهان خوب بازی نکرد، اما فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد و او به تمرینات برمی‌گردد. در مورد صادقی هم باید بگویم که او یکی از بهترین مدافعان ایران است و نمی‌دانم چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شود.

امیر عرب اضافه کرد: به شما قول می‌دهم که استقلال امسال قهرمان خواهد شد چون همه از جان مایه می‌گذارند. امیر قلعه‌نویی مربی کوچکی نیست و حتی آسیا هم او را تایید می‌کند.

انتهای پیام/د


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات