تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - ماجدی: قلعه‌نویی حق دارد که فریاد بزند
جاوا وب
تاریخ : سه شنبه 27 فروردین 1392 | 10:42 ب.ظ | نویسنده : سعید 7
ماجدی: قلعه‌نویی حق دارد که فریاد بزند/ کی‌روش با فوتبال ما آماتور برخورد می‌کند

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی به عنوان استاد و سرمربی تیم حق دارد سر بازیکنان فریاد بزند.

خبرگزاری فارس: ماجدی: قلعه‌نویی حق دارد که فریاد بزند/ کی‌روش با فوتبال ما آماتور برخورد می‌کند


میرشاد ماجدی در حاشیه جلسه مدیران باشگاه‌ها در مورد اینکه چرا فتح‌الله‌زاده یا نماینده باشگاه استقلال در این جلسه شرکت نکرد گفت: من در جریان این جلسه نبودم حتما مدیرعامل باشگاه در جریان بوده و نامه‌ فدراسیون را در این خصوص دیده است. فتح‌الله‌زاده خودش یا نماینده‌اش را در صورت صلاحدید به این جلسه می‌فرستاد.

وی در مورد برگزاری برنامه‌های لیگ در دو هفته پایانی گفت: از روز اول گفته بودم که نباید در این 15 روز 5 بازی برای ما بگذارند زیرا به این ترتیب ما و لیگ و هم تیم ملی که در خرداد 3 بازی حساس دارد ضرر می‌کند. ما سه روز یکبار بازی کردیم و برنامه لیگ را درست یا غلط پیش بردیم اما اکنون بازیکنان ما باید آرامش و استراحت داشته باشند. اکنون ما باید در روزهای سوم، دهم و پانزدهم و بیستم اردیبهشت ماه بازی کنیم. بازیکنان ما باید آسایش و استراحت لازم را داشته باشند.

ماجدی در مورد 18 تیمی ماندن لیگ برتر گفت: من نظر باشگاه استقلال را نمی‌گویم زیرا باشگاه استقلال نظرش را توسط مدیرعامل بیان می‌کند اما نظر خودم این است که وقتی در مرداد ماه پارسال قرار بود لیگ شروع شود اعلام کردند که لیگ باید 16 تیمی شود و این مسئله مصوب شد. اکنون که می‌خواهیم لیگ را دوباره 18 تیمی کنیم پس بهتر است واژه حرفه‌ای را از فوتبال خود حذف کنیم و بگوییم لیگ فوتبال نگوییم لیگ حرفه‌ای.

سرپرست استقلال در مورد اینکه قائم مقام باشگاه گهر خواستار برگزاری این دیدار با استقلال در شهر دورود شده بود گفت: برای ایشان احترام قائلم. ما در یک برنامه تلویزیونی هم صحبت کردیم و ایشان گفتند حالا که قرار است بازی بدون تماشاگر برگزار شود پس بهتر است استقلال بیاید و در دورود بازی کند. من پشت یک ماشین خواندم که دو دوتا 16 تا می‌شود کی به کیه. ظاهرا این کی به کیه اکنون وارد فوتبال ایران شده است و بهتر است به جای اینکه بگوییم دو دوتا 4 تا می شود می‌توانیم هر عددی که دلخواه ما است را مقابل دو دوتا بگذاریم اما با این تفکر در فوتبال آسیا به جایی نمی‌رسیم. مدام قانون را می‌خواهیم دور بزنیم و قانون یک خطی شده و بی‌نهایت مقررات داریم. مقرراتی که قابل تغییر است.

وی در مورد همزمانی دیدار‌های دو هفته پایانی لیگ گفت: استقلال هم در صورت همزمانی سود می‌کند زیرا وقتی تیمی زودتر از ما بازی می‌کند ممکن است برای بازیکنان ما نتیجه آن تیم استرس ایجاد کند ما هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا صدر‌نشین هستیم و نمی‌خواهیم که برای همزمانی مسابقات بازیکنان ما 5 روز استراحت لازم را نداشته باشند. باید دید ملی داشته باشیم. نباید مقررات را هم دور بزنیم و قانون و مصوبه‌ای که هیئت رئیسه آن را امضا کرده‌اند را نادیده بگیریم زیرا این مسئله به شخصیت امضا کنندگان آن مصوبه بر می‌خورد.

ماجدی در مورد بی‌برنامگی فوتبال ما و ضررش به تیم ملی گفت: نباید آتو به دست دیگران بدهیم. کی‌‌روش آمده است که برای ما برنامه‌ریزی کند اما آنقدر بد کار می‌کنیم که او نیز بی‌انگیزه شده و برنامه‌اش را تغییر می‌دهد. کی‌روش اکنون از فوتبال ایرانی الگو می‌گیرد و به جای اینکه ما از کی‌روش حرفه‌ای استفاده کنیم او با فوتبال ما آماتور برخورد می‌کند. خیلی از مربی‌های دیگر هم که به فوتبال ایران آمده‌اند چنین رفتاری را انجام دادند.

سرپرست استقلال در مورد پنالتی روی ایمان موسوی در بازی با سپاهان گفت: من بعد از بازی به بیمارستان منتقل شدم و فیلم بازی را هنوز ندیدم. اما احساسم این بود که خطا روی موسوی پنالتی است.

ماجدی در مورد درگیری لفظی ایمان موسوی، فرزاد حاتمی با امیر قلعه‌نویی گفت: از کلمه درگیری لفظی استفاده نکنید زیرا اینها استاد و شاگرد هستند. قلعه‌نویی استاد است و حق دارد که فریاد بزند و از آنها پاسخ بخواهد مثل شاگرد و استادی که در سر کلاس هستند و استاد از شاگرد توضیح می‌خواهد. قلعه‌نویی هم حرفی زده که دیگران باید از آن تمکین کنند.

سرپرست کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در مورد انتخاب سرمربی برای تیم ملی جوانان گفت: برای آنکه زمان را از دست ندهیم از دوستی و سایر عزیزان خواستیم که کارهای استعداد‌یابی را انجام دهند تا مقدماتی جوانان که در مهرماه برگزار می‌شود استعداد‌یابی‌ها انجام شود. سرمربیگری را هم به دوستی می‌دهیم البته عجله‌ای برای انتخاب سرمربی تیم جوانان نداریم و می‌خواهیم در آرامش و با تمرکز سرمربی را انتخاب کنیم و به دوستی هم گفته‌ایم که تمرکزش بر روی تیم نوجوانان باشد و در کنار آن هم راهی برای تیم جوانان باقی بگذارد.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات