تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - عمران‌زاده: پاداش 20 میلیونی سپاهانی‌ها بیت‌المال است یا سفر ما به مکه
جاوا وب
هیچ‌کس مثل قلعه نویی حاتمی را دوست ندارد
عمران‌زاده: پاداش 20 میلیونی سپاهانی‌ها بیت‌المال است یا سفر ما به مکه؟!/حالا قهرمانی دست استقلال است

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: سفر معنوی ما به مکه بیت‌المال است یا پاداش ۲۰ میلیونی سپاهانی‌ها؟!

خبرگزاری فارس: عمران‌زاده: پاداش 20 میلیونی سپاهانی‌ها بیت‌المال است یا سفر ما به مکه؟!/حالا قهرمانی دست استقلال است


حنیف عمران زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی، در خصوص دیدار استقلال سپاهان و مسائل مختلف صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

خبرنگار: چه طور شد که در دقایق پایانی مساوی کردید؟

همه دیدند که چقدر سرتر از حریف بودیم و درست است که آنها یک گل زدند اما همان زمانی که حریف ما 11 نفره بود بهتر از آنها ظاهر شدیم. موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست دادیم و در نهایت خدا در دقیقه 93 به دل هواداران ما نگاه کرد و گل مساوی را زدیم.

خبرنگار: از داوری راضی بودید؟ سپاهانی‌ها خیلی به این موضوع اعتراض داشتند.

من صحنه اخراج فرشید طالبی را ندیدم اما درست در زاویه مقابل ایمان موسوی قرار داشتم، آن صحنه اگر هم خطا بود اخطار نداشت ولی در مجموع داوری بد نبود و مظفری زاده خوب قضاوت کرد.

 

 

خبرنگار: در یکی دو صحنه از تماشاگران خواستی علیه خلعتبری شعار ندهند.

اتفاقی در گوشه زمین افتاد که مظفری زاده هم آنجا بود، من هم از تماشاگران خواستم که شعار ندهند که خوشبختانه آنها این کار را انجام دادند.

خبرنگار: با این تساوی به نظر خودتان قهرمان شدید؟

با قاطعیت نمی‌توان گفت اما همه چیز دست خودمان است. خدا را شکر که تا به امروز به اما و اگر نکشید ولی جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم که تا دقیقه 97 تیم را تشویق کردند و از آنها می‌خواهم در خوزستان نیز ورزشگاه را پر کنند و مقابل الریان نیز به ورزشگاه بیایند تا هم قهرمان شویم و هم به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنیم.

خبرنگار: دوست صمیمی‌ات حاتمی هم این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند.

حاتمی بازیکن بزرگی است و باید از او حمایت شود. بعضی مواقع برای یک فوتبالیست چنین شرایطی به وجود می‌آید اما هیچ کس به اندازه قلعه نویی حاتمی را دوست ندارد. من مطمئن هستم او به روزهای خوبش باز می‌گردد.

خبرنگار: صحبتی نداری؟

می‌خواستم در خصوص انتقاداتی که از سفر استقلال به عربستان شد صحبت کنم. سوال من این است آیا اگر ما 80 نفر را به سفر معنوی برده‌ایم کار بدی کردیم؟ آیا رفتن به این سفر هزینه بیت المال است و پاداش‌های 20 میلیونی سپاهانی‌ها بیت المال نیست؟ تیم ما مشکل پرداخت قراردادهایش را دارد اما تیم‌های دیگر پاداش‌های کلان می‌دهند. اینها را گفتم که به خاطر رفتن سفر حج این همه علیه ما جو درست نکنند. خدا را شکر ما فوتبالیست شده‌ایم و توانستیم چند بار به مکه برویم. کسانی هستند که به آب و آتش می‌زنند که به این سفر بروند ولی درسال های پایانی عمرشان این افتخار نصیبشان می‌شود. امیدوارم بابت سفرهای معنوی و زیارتی دیگر علیه تیمی موضع نگیرند.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات