تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - از قلعه‌نویی خواستم جریمه دیگری برای حاتمی و صادقی در نظر بگیرد
جاوا وب
پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی:
از قلعه‌نویی خواستم جریمه دیگری برای حاتمی و صادقی در نظر بگیرد/ نظر گرفتن از کی‌روش اشتباه است

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: از قلعه‌نویی خواستم اگر می‌شود جریمه دیگری برای حاتمی و صادقی در نظر بگیرد.

خبرگزاری فارس: از قلعه‌نویی خواستم جریمه دیگری برای حاتمی و صادقی در نظر بگیرد/ نظر گرفتن از کی‌روش اشتباه است


منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی، در مورد اینکه قلعه‌نویی اعلام کرده حاتمی و صادقی را با نظر پورحیدری بخشیده است، گفت: به هر حال قلعه‌نویی همیشه به من محبت داشته ما معمولا با یکدیگر صحبت می‌کنیم. ایشان در این ارتباط از من سؤال کردند و من هم گفتم اگر امکانش هست، جرائم دیگری را در نظر بگیرید و با توجه به اینکه 5-6 مسابقه بیشتر باقی نمانده اگر نظم تیمی بر هم نمی‌خورد، با در نظر گرفتن جریمه دیگری این دو بازیکن به تمرینات تیم بازگردند.

وی تاکید کرد: استقلال باشگاه بزرگی است و هواداران فراوانی دارد. باید چارچوب ویژه‌ای در باشگاه حکمفرما باشد که من و خود قلعه‌نویی روی این موضوع تاکید داریم. وقتی بازیکنی اشتباه می‌کند می‌توان تنبیهات مختلفی برای او در نظر گرفت. حتما باید این مسئله به او گوشزد شود که در صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم در این ارتباط حرف زدیم.

مدیرفنی استقلال در مورد شرایط استقلال در جدول و شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر اظهار داشت: ضمن احترامی که برای سپاهان قائل هستم و اعتقاد دارم که آنها باشگاه بزرگی هستند، در این مسابقه روی بی‌دقتی و عدم زدن ضربات آخر و روی بدشانسی نتوانستیم نتیجه بگیریم. یکی از مسابقات خوبمان را به نمایش گذاشتیم و می‌توانستیم با بهره بردن از موقعیت‌هایمان فاصله را در صدر جدول بیشتر کنیم. به هر حال در طول بازی استرس زیادی وجود داشت و این هم از جذابیت‌های فوتبال است. به ادامه راه امید زیادی دارم و می‌دانم که همیشه اینقدر بدشانس نخواهیم بود.

وی در مورد اینکه کی‌روش اعلام کرده لیگ برتر سال آینده یا 16 تیمی باشد و یا اینکه در صورت 18 تیمی بودن جام حذفی برگزار نشود، اظهار داشت: اشتباه بزرگ این است که نظر ایشان را در این ارتباط خواسته‌اند. کی‌روش نمی‌تواند برای فوتبال و لیگ ما نظر بدهد. چرا که منافع خودش را در نظر می‌گیرد و صحبتش منطقی نیست. با احترامی که برای ایشان قایل هستم باید نظر باشگاه و پیشکسوتان که دلشان برای فوتبال ایران می‌سوزد، پرسیده شود. سؤال از کی‌روش به دلیل اینکه او منافع خودش را در نظر دارد اشتباه است.

پورحیدری در مورد 18 تیمی شدن لیگ برتر عنوان کرد: ما برای برگزاری لیگ 18 تیمی زمان کم نمی‌آوریم بلکه برنامه‌ریزی غلط و تعطیلی‌هایی که برای تیم ملی به وجود آمد در مقاطعی از فصل به تیم‌ها فشار آورد آن زمان که چند وقت یک بار دو سه هفته لیگ را تعطیل می‌کردیم و هیچ اعتراضی نمی‌شد این مشکلات را به وجود آورد. با 18 تیم می‌توانیم راحت لیگ را برگزار کنیم در صورتی که تعطیلات بی‌دلیل به تیم ملی وجود نداشته باشد. اگر لیگ 18 تیمی شود و همچنان بخواهیم بی‌برنامه به خاطر تیم ملی لیگ را تعطیل کنیم همین مشکلات باز هم به وجود می‌آید.

مدیر فنی استقلال در پایان تاکید کرد: باز هم می‌گویم مسئولیت فنی استقلال و تصمیم‌گیرنده استقلال قلعه‌نویی است ما در این مورد به ایشان همفکری می‌دهیم ولی در پایان اوست که در مورد مسائل تیم تصمیم می‌گیرد.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات