تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - استقلال آسوده‌خیال در العین دنبال برد است
جاوا وب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت 1392 | 07:48 ب.ظ | نویسنده : سعید 7
لیگ قهرمانان آسیا
استقلال آسوده‌خیال در العین دنبال برد است

تیم فوتبال استقلال آسوده‌خیال از راهیابی به دور بعد در زمین حریف اماراتی خواهان کسب پیروزی است اما سپاهان نماینده حذف‌شده ایران در ورزشگاه نقش‌ جهان نقشه انتقام از الغرافه قطر را می‌کشد.

خبرگزاری فارس: استقلال آسوده‌خیال در العین دنبال برد است/ مردان کرانچار در اندیشه انتقام در نقش‌‌ جهان


از فردا شب (سه‌شنبه) آخرین سری از پیکارهای دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا (دور ششم) با 8 دیدار در گروه‌های سوم، چهارم، هفتم و هشتم  آغاز می‌شود تا پس از پیکارهای باقیمانده در روز چهارشنبه، چهره 16 تیم صعود کرده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شود.

براساس آمار موجود از میان تیم‌هایی که فردا به میدان می‌روند، استقلال ایران، الاهلی عربستان، الغرافه قطر و کاشیوا  ریسول ژاپن به دور بعد راه‌یافته‌اند. از این رو 4 تیم صعودکرده دیگر نیز در این تاریخ معرفی خواهند شد.

*گروه سوم:

در این گروه تکلیف 2 تیم صعود کرده به مرحله بعد با راهیابی الاهلی عربستان و الغرافه قطر قطعی است. بنابراین 2 دیداری که سه‌شنبه شب انجام خواهد شد،‌ جنبه تشریفاتی دارد.

به این ترتیب سپاهان اصفهان، نماینده حذف شده ایران در ورزشگاه نقش‌ جهان میزبان الغرافه است.

شاگردان کرانچار که در بازی رفت 3 بر یک مغلوب قطری‌ها شدند، در این بازی با هدف کسب انتقام و تلافی شکست بازی رفت وارد میدان خواهند شد.

همچنین الاهلی در ورزشگاه عبدالعزیز میزبان النصر امارات است.

جدول گروه :

1- الاهلی عربستان 13 امتیاز (صعود کرده است)

2- الغرافه قطر 10 امتیاز (صعود کرده است)

3-سپاهان ایران 6 امتیاز

4- النصر امارات  بدون امتیاز

 

*گروه چهارم:

در این گروه استقلال تهران در بازی قبل با غلبه بر الریان قطر (برد 3 بر صفر) جواز صعود به مرحله بعد گرفت اما الهلال عربستان و العین امارات بر سر کسب سهمیه دیگر این گروه با یکدیگر رقابت سختی دارند.

بر اساس برنامه آبی‌پوشان تحت امر امیر قلعه‌نویی در ورزشگاه بن‌محمد میهمان العین هستند. نماینده کشورمان در بازی رفت 2 بر صفر در تهران به پیروزی رسید و اکنون قصد دارد با کسب برد با قدرت به کار خود در گروه 4 خاتمه دهد.

 

دیگر جدال این گروه اختصاص به رویارویی الریان و الهلال در شهر دوحه دارد. جایی که الهلالی‌ها برای رسیدن به دور بعد در جست‌وجوی هر سه امتیاز همچون بازی رفت (برد 3 بر یک) هستند.

جدول گروه :

1-استقلال تهران 10 امتیاز (صعود کرده است)

2-الهلال عربستان 9 امتیاز

3- العین امارات 6 امتیاز

4- الریان قطر  4 امتیاز

 

*گروه هفتم:

در این گروه تکلیف هیچ‌یک از 2 سهمیه صعود مشخص نیست و بنیادکار ازبکستان (9 امتیاز)، بجینگ گوان چین (8 امتیاز) و پوهانگ استیلرز کره‌جنوبی (6 امتیاز) در آخرین دور برای کسب مجوز صعود، رقابت فشرده‌ای دارند.

بر همین اساس سنفریس هیروشیما ژاپن در ورزشگاه اختصاصی خویش از نماینده چین (بازی رفت باخت 2 بر یک سنفریس) استقبال می‌کند. در حالی که بنیادکار میهمان پوهانگ در ورزشگاه استیل‌یارد (بازی رفت تساوی 2 بر 2) است.

 

جدول گروه:

1- بنیادکار ازبکستان 9 امتیاز

2- بجینگ گوان چین 8 امتیاز

3- پوهانگ استیلرز کره‌جنوبی 6 امتیاز

4-سنفریس هیروشیما ژاپن 2 امتیاز

*گروه هشتم:

در این گروه کاشیوا ریسول ژاپن با کسب 11 امتیاز به دور بعد صعود کرده است اما تیم دوم از بین سنترال کاوئست مارینرز استرالیا (7 امتیاز) و گویژو رنه چین (5 امتیاز) انتخاب خواهد شد.

مطابق برنامه سنترال‌ ‌مارینرز میزبان کاشیوا ریسول (بازی رفت برد 3 بر یک تیم ژاپنی) است و گویژو نیز پذیرای سوان کره‌جنوبی(بازی رفت تساوی بدون گل) خواهد شد.

 

جدول گروه :

1- کاشیوا ریسول ژاپن 11 امتیاز (صعود کرده است)

2-سنترال کوئست‌مارینرز استرالیا 7 امتیاز

3-گویژو رنه چین 5 امتیاز

4-سوان بلووینگز کره‌جنوبی 3 امتیاز


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات