تبلیغات

عاشقان فرهاد مجیدی - برهانی: امیدوارم شکست دیدار رفت را تلافی کنیم
جاوا وب
تاریخ : جمعه 13 اردیبهشت 1392 | 11:27 ق.ظ | نویسنده : سعید 7
فولاد با گذشته تفاوت دارد
برهانی: امیدوارم شکست دیدار رفت را تلافی کنیم/ از دویدن منع شده‌ام

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم در دیدار مقابل فولاد شکست دیدار رفت را تلافی کنیم.

خبرگزاری فارس: برهانی: امیدوارم شکست دیدار رفت را تلافی کنیم/ از دویدن منع شده‌ام


آرش برهانی در حاشیه تمرین استقلال درباره دیدار مقابل فولاد عنوان کرد: فولاد تیم خوبی است؛ اما ما هم برای کسب 3 امتیاز به اهواز می‌رویم. امیدوارم بتوانیم پیروز این میدان شویم و به گونه‌ای تلافی شکست دور رفت را انجام دهیم.

وی ادامه داد:‌ در آزادی روی اتفاقات گل خوردیم و نتیجه بازی را بد واگذار کردیم. در هر حال تمام تلاش خود را می‌کنیم که 3 امتیاز را از آن خود کنیم و به قهرمانی دست یابیم.

مهاجم استقلال در مورد اینکه دیدار در اهواز دشوار نخواهد بود، یادآور شد: ما در اهواز بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم. دو سال پیش توانستیم با گل‌های زیادی در آنجا به برتری برسیم. البته این تیم فولاد با گذشته متفاوت است. مقابل تیم خوب فرکی بازی می‌کنیم و امیدوارم با بازی قابل قبولی بتوانیم قهرمانی را از آن خود کنیم.

وی در مورد اینکه آیا می‌تواند به این بازی برسد، گفت: کادر پزشکی به علت اینکه پایم کمی ورم داشت من را از دوندگی منع کرد تا جمعه در این باره تصمیم بگیرند.

برهانی در مورد اینکه آیا انگیزه لازم را دارد، تاکید کرد:‌ در این فصل بازی‌های زیادی را از دست دادم و تلاش خواهم کرد به بازی با فولاد برسم تا مثمرثمر باشم و گلزنی کنم.


امتیاز دهید:
امتیاز دهید:


  • ارز
  • اس ام اس عاشقانه
  • ضایعات